Вітання селищного голови зі святом весни!

Шановні жінки Новопокровської громади!

Напередодні свята весни й жіночої краси хочу висловити Вам слова щирої вдячності, захоплення та поваги!

Всі ми проживаємо найстрашніший та найважчий період – стан війни, ми, як ніколи до цього, бачимо, хто є хто. На що здатні друзі, вороги, а головне – на що здатні ми самі.

Я хочу сказати всім вам: ви неймовірні! Ви ті, хто не зрадив, ті, хто не втік! Погляньте, що Ви зробили й що Ви робите – вистояли не здалися, не опустили рук, працюєте кожного дня на благо всіх, хто поруч! Ви – приклад, Ви – краса, ніжність, тендітність та неймовірна сила! Сила любові, захисту, надійності, віри!

 Пишаюся кожною із Вас, жінками, дівчатами різних поколінь, різних професій: тими, хто лікує, тими, хто вчить, тими, хто підтримує та надає необхідну допомогу нашим захисникам, тими, хто забезпечує громаду продуктами, ліками, хто випікає та вирощує хліб, комунальниками, соціальними працівниками, робітниками поштових відділень, селищною радою, членами виконкому, депутатами, всіма, хто працює…

Захоплююся та надихаюся Вами! Ви – справжні Героїні, жінки-українки, жінки-Берегині!

Бажаю, щоб кожен день життя дарував Вам радість, відчуття поваги та любові від тих, хто Вас оточує, міцного здоров‘я, успіхів в усіх справах, натхнення та задоволення від кожного дня! Бажаю скорішого повернення до звичайного життя без вибухів, комендантської години, повітряних тривог… Повернення до земних радощів, до того, що в нас вкрали – щасливого дитинства наших дітей, спокійної старості батьків.

Перемоги та миру! Слава Україні та її Героям!