Тиждень здоров’я у закладах дошкільної освіти
З 21 по 27 січня в закладах дошкільної освіти пройшов тиждень здоров’я. Були проведені заняття за такою тематикою: “Українська вечеря”, “Кожна дитина має право на якісну і корисну їжу”, ” Я хочу бути здоровим та сильним”, “Країна Чистоти”, “Особиста гігієна”, “Що потрібно для здоров’я”, “Вітаміни для зайчика”, “Здоров’я людини”, “Щоб здоровим зростати корисну їжу потрібно вживати”, “Здоровим бути здорово” та інші.
![](http://osvita-novopokrovka.gov.ua/wp-content/uploads/2023/01/fb_img_1675158326767-208x300.jpg)
![](http://osvita-novopokrovka.gov.ua/wp-content/uploads/2023/01/fb_img_1675158318901-300x300.jpg)
![](http://osvita-novopokrovka.gov.ua/wp-content/uploads/2023/01/fb_img_1675158369718-1024x1024.jpg)
![](http://osvita-novopokrovka.gov.ua/wp-content/uploads/2023/01/fb_img_1675158380784-1024x1024.jpg)
![](http://osvita-novopokrovka.gov.ua/wp-content/uploads/2023/01/fb_img_1675158393726-135x300.jpg)
![](http://osvita-novopokrovka.gov.ua/wp-content/uploads/2023/01/fb_img_1675158342187-225x300.jpg)
![](http://osvita-novopokrovka.gov.ua/wp-content/uploads/2023/01/fb_img_1675158338175-169x300.jpg)
![](http://osvita-novopokrovka.gov.ua/wp-content/uploads/2023/01/fb_img_1675158365536-768x1024.jpg)
![](http://osvita-novopokrovka.gov.ua/wp-content/uploads/2023/01/fb_img_1675158357074-768x1024.jpg)