Привітання Начальника відділу освіти,культури, спорту та молоді Новопокровської селищної ради Чугуївського району Харківської області Царевської Е.О.

Дорогі діти, батьки, вчителі – рада вітати вас усіх, і щиро радію, наскільки можна зараз радіти, що знову спілкуюся з вами. Та й привід для такої радості є – 1 вересня, День знань!

Діти – це найголовніше і найбагатше набуття держави, а особливо зараз. А 1 вересня – це свято дитинства, свято зрілості, свято інтелекту, свято кожної української родини, бо вони дотичні до сфери освіти.

Гірко усвідомлювати, що цей рік ми завершили в умовах воєнної агресії росії проти України, новий навчальний рік починається теж в умовах війни. Гірко усвідомлювати, що не сядемо за звичні для нас шкільні парти, що не  допомагатиме нам такий дорогий шкільний дзвінок. Гірко, бо дитинство багатьох дітей понівечене війною, бо тисячі шкіл зруйновано, розбито, бо багато дітей лишилися домівки і змушені емігрувати разом з родинами… гірко… як гірко!

Але ми дочекаємося Перемоги і будемо її наближувати кожен на своєму місці, а діти будуть примножувати свої знання. І ніхто не забере зараз у нас це свято – свято миру, добра, людяності. Отже стартує новий 2022/2023 навчальний рік, нажаль, у важких для нас умовах воєнного стану!

Нелегким був для нас кінець минулого року, який ми закінчували дистанційно. Нам є чим пишатися: 8 медалістів по громаді, з них двоє набрали по 200 балів з предметів національного мультипредметного тесту.

Звісно і в новому навчальному році нас чекає дистанційна форма навчання.

Безперечно, головним і незмінним пріоритетом для нас була та залишається безпека дітей, їх здоров’я. Новий навчальний рік завжди означає  відкриття нової осяйної і часто нелегкої дороги до знань. Хай він розпочинається в таких важких  для нас умовах, однак він розпочинається.

Я вітаю вас, дорогі друзі, з початком нового 2022/2023 навчального року. Вітаю першокласників, для яких він стане визначальним – перший раз у перший клас!  Вітаю одинадцятикласників, для яких він буде вирішальним, бо незабаром втілюватимуть отримані знання в реальне життя!

З усією теплотою серця вітаю батьків, висловлюю їм слова подяки, бо й вони долучилися до освітнього процесу.

Дорогі мої освітяни! Мої слова вітання тим, хто нестиме це світло знань нашим дітям. Я бажаю вам усім сил, наснаги, мудрості, терпіння, впевненості у власних силах, віри в перемогу!