Прощавай садочок!

Дитячий садок – це країна дитинства, де завжди панує радість, дитячий    сміх та любов.

Випуск із дитячого садка – особливий день для кожної дитини, адже закінчився перший відповідальний етап життя, скінчився безтурботний період раннього дитинства. Гарно й урочисто пройшло прощання з дитсадком у дошкільних закладах Новопокровської громади.

Зусиллями педагогічних колективів організовано цікаві та змістовні свята, які запа­м’ятаються малечі надовго та зали­шать добрі спогади про час перебування у  садочках.

Випускники, які парами урочисто ввій­шли до яскраво прикрашених, святкових залів, були дуже гарні і щасливі. Дівчатка у бальних сук­нях, хлопці, як справжні кавалери, – у кра­ватках. Ними пишалися всі: і батьки, і гості, і колективи дитячих садків. 

 Багато  хороших слів було сказано   в адресу випускників,  батьків та вихователів, бо саме завдяки спільним зусиллям ми маємо хороших, розумних, а головне – активних дітей,  які мають свої мрії і уподобання, які вміють гарно співати і танцювати, що вдало було показано. 

З вітальним словом до маленьких випускників звернулася голова Новопокровської селищної ради, яка  привітала  дітей, батьків і працівників закладів зі святом!

 А вихователі, котрі випустили із затишного гніздечка в широкий світ чергових своїх пташенят, були схвильовані як ніколи, бо в кожного з малят вкладена частинка їх власної душі. 

Всі присутні  на заході  отримали  багато позитивних емоцій  та гарний настрій.

…Швидко минуло свято, а попереду у випускників та їх батьків відповідальний період – ретельна підготовка до школи. Тож успіхів вам, любі наші діточки, а батькам ми бажаємо – терпіння, міцних нервів і мудрості!