Освітні курси для підвищення кваліфікації вчителів від компанії EDPRO

 

Компанія з розроблення інтерактивного обладнання та освітніх рішень EdPro долучилася до ініціативи з відновлення освітнього процесу «Школо, ми разом!».

EdPro розробляють і проводять онлайн-курси для підвищення кваліфікації вчителів у використанні технологій на уроках. Їхні курси вже пройшли понад 30 000 учасників, а 8 600 отримали сертифікати. До 31 серпня вчителі всіх предметів можуть пройти безплатні освітні курси і набути практичні навички роботи з освітньою системою «Mozaik» та програмою «МozaBook». MozaBook — це інтерактивна презентаційна програма, яка дозволяє урізноманітнювати уроки та робити їх інтерактивнішими. Використовуючи програму можна в кілька кліків відкрити цифрові підручники і доповнити їх цифровим вмістом: відео, аудіо, 3D-сценами і завданнями. За успішне проходження освітніх курсів усі учасники отримують сертифікати про підвищення кваліфікації педагогічних працівників від 10 до 20 академічних годин кожен.

Учителі можуть пройти курси з основ роботи з mozaBook та mozaWeb, з використання програмного комплексу «Mozaik» в дистанційній освіті, із вчителями фізики, біології, хімії, географії, історії, математики та для НУШ 1-4 та 5-6 класів.

Переваги онлайн-курсів від EdPro полягають в механіці навчання, що дозволяє учителю зручно та комфортно здобути необхідні теоретичні знання і практичні навички. Переглядати відеоуроки можна у зручний час. А виконання та зарахування всіх домашніх завдань освітнього курсу гарантує набуття практичних навичок і сертифікатів з роботи з програмним комплексом «МozaBook» на своїх уроках.

Детальну інформацію про освітні курси, форми реєстрації та відеоуроки переглянути на сторінці.