Навчання без меж: опубліковані електронні версії підручників за програмою НУШ

 Навчання без меж — освітній проєкт, спрямований допомогти вчителям навчати, а дітям навчатися в умовах війни. Проєкт вирішує проблеми забезпечення підручниками та організації дистанційного навчання учнів та учениць 1–5 класів.
Міністерство освіти і науки України повідомляє, що українські учнів 1–5 класів, які навчаються за програмою НУШ в умовах війни, отримають доступ до сучасних електронних підручників. На освітньому ресурсі безкоштовно розміщені 60 електронних підручників, створених на основі тих, що отримали гриф Міністерства освіти і науки України.
Електронний підручник — це сучасний інтерактивний засіб навчання, що дає можливість навчатися з будь-якого куточку світу. Він не потребує постійного інтернету, адаптований до будь-якого ґаджета, підлаштовується під розмір екрана та має зручну систему навігації. Діти зможуть не лише опановувати весь необхідний теоретичний матеріал, а й виконувати різноманітні цікаві завдання, самостійно перевіряти правильність їхнього виконання, переглядати навчальні фільми й анімації, грати в ігри, мандрувати світом 3D, розв’язувати кросворди, складати пазли тощо.
Електронні підручники стануть справжніми помічниками для вчителів. Працювати з ними буде зручно й цікаво, адже це понад 7 тисяч інтерактивних завдань, десятки відеороликів і навчальних мультфільмів, 680 розроблених уроків, сотні яскравих вебсторінок.
Проєкт здійснюється за підтримки Міністерства освіти і науки України та Інституту модернізації змісту освіти.