Кубок голови Новопокровської селищної ради з міні-футболу, присвячений Міжнародному дню захисту дітей

1 червня у селищі Есхар на міні-футбольному полі відбулися змагання з міні-футболу на Кубок голови Новопокровської селищної ради, присвячені Міжнародному Дню захисту дітей.

Перед початком ігор відбулось урочисте відкриття турніру. До присутніх звернулася голова Новопокровської селищної ради Олена СЛАБІНСЬКА, яка у своєму виступі привітала дітей зі святом та побажала міцного здоров’я, успіхів, добра, безмежного щастя та мирного неба.
Змагання серед дитячо-юнацьких команд проводилися у двох вікових групах: середня (2010 р.н. та молодше) та старша (2006 р.н. та молодше) за круговою системою.
У середній віковій групі участь взяли 3 команди. Переможцем стала команда селища Новопокровки, яка переграла команду Старопокровської гімназії (8:3) та селища Есхар (3:0). У грі команд Старопокровської гімназії та Есхара, перемогу здобули есхарівці – 5:1, і посіли друге місце, спортсмени зі Старої Покровки – треті.
У старшій віковій групі брали участь 4 команди. Перегравши по черзі команди Введенського ліцею (6:2), селища Новопокровки (3:2) та Тернівського ліцею (8:0), переможцем Кубка стала команда селища Есхар. На другому місці команда селища Новопокровки, яка виявилася сильнішою за Тернівський  (8:0) та Введенський (10:5) ліцеї. Третє місце, вигравши особисту гру з рахунком 10:1, посіли футболісти Введенського ліцею.
Після закінчення ігор голова Новопокровської селищної ради Олена СЛАБІНСЬКА вручила дипломи командам призерам в обох вікових групах, а командам переможцям – селища Новопокровки (середня група) та селища Есхар (старша група) кубки та дипломи.
Дипломами також нагороджено найкращих у номінаціях:
середня група – воротар Олександр Волокітін (Новопокровка), захисник Арсеній Третьяков (Новопокровка), нападник Трохим Дягілєв (Старопокровська гімназія), гравець Кирило Воскобойник (Есхар);
старша група – воротар Ілля Кедюлич (Тернівський ліцей), захисник Дмитро Шумейко (Новопокровка), нападник Іван Анісімов (Введенський ліцей), гравець Руслан Матвійчук (Есхар).
Бажаємо, щоб кожна дитина була здорова і оточена турботою батьків.
Нехай небо над головою завжди буде мирним, а кожен новий день — добрим і цікавим.