Фахівці КУ «Новопокровський ІРЦ» провели онлайн-вебінар

17 січня 2023 року фахівці КУ «Новопокровський ІРЦ» провели онлайн-вебінар на тему: «Методичні рекомендації щодо заповнення індивідуальної програми розвитку дитини з особливими освітніми потребами». У вебінарі взяли участь відповідальні особи за координацію розроблення індивідуальної програми розвитку, асистенти вчителів, асистенти вихователів освітніх закладів. 

        На початку заходу Елла ШЛЯХТА, директор ІРЦ, звернула увагу колег на потребу в проведенні протягом січня моніторингу успішності особи з ООП за І півріччя та відображення його у протоколі засідання команди психолого- педагогічного супроводу дитини. Також зазначила, що за кожним закладом освіти закріплений фахівець ІРЦ.

        Тетяна Кабанова, фахівець ІРЦ (практичний психолог), ознайомила присутніх із змінами, які були внесені протягом року до нормативно – правових актів щодо організації інклюзивного навчання дітей, основними цілями індивідуальної програми розвитку. На прикладі дитини з ООП шкільного віку розбирали алгоритм заповнення індивідуальної програми розвитку.

       Щиро дякуємо всім за участь у вебінарі!