День Святого Миколая в закладах освіти

В закладах освіти Новопокровської громади пройшли святкові заходи присвячені  Дню Святого Миколая! З особливою любов’ю та нетерпінням зустрічають діти та дорослі – День Святого Миколая. 

З вітальними словами до маленьких жителів Новопокровської громади звернулася голова Новопокровської селищної ради Олена Слабінська, яка побажала всім присутнім, щоб наступний рік був добрим і лагідним, а Святий Миколай приніс в кожну родину мир і спокій.

З великим задоволенням діти отримали подарунки від ТОВ “ПРОМ-ЕНЕРГО ПРОДУКТ” , які не зважаючи на воєнний стан знайшли змогу підняти настрій малечі  Новопокровської громади смаколиками.

Не дарма святого Миколая вибрали покровителем дітей і навіть мандрівників. Він прославився, як один з найдобріших, найчесніших і найщедріших людей свого часу. Микола (Ніколаус) – реальний чоловік, який жив в III – IV тисячолітті в державі Лікія (територія сучасної Туреччини). Він народився в багатій родині і за переказами, був вимолений у Бога. Ніколаус присвятив себе служінню Всевишньому і віддав своє життя на допомогу нужденним і бідним багатодітним сім’ям. Незабаром Ніколауса обрали візантійським єпископом в найбільшому місті Лікії – Мірі….

День святого Миколая — чарівне і казкове свято. Бажаємо під подушкою знайти найбажаніші подарунки. Нехай у вашому житті якомога частіше відбуваються приємні дива і ця зима обов’язково буде особливою.